Jesteś tutaj: Start / RADA GMINY / DYŻURY RADNYCH

DYŻURY RADNYCH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyżury radnych VIII kadencji Rady Gminy Jabłonna (2018-2023)

Lp. Imię I Nazwisko Telefon E-mail Miejsce dyżurów
1 Radomir Czauderna 608 063 017   Kontakt telefoniczny za pośrednictwem Biura Rady.
2 Joanna Doktor 600 910 851 j.doktor@jablonna.pl  I poniedziałki od 16 do 17-tej, Urząd Gminy, kontakt telefoniczny, FB.
3 Hanna Grzelak 513 795 509 h.grzelak@jablonna.pl  I poniedziałki od 10 do 11-tej w GCKiS w Skierdach.
4 Dorota Kobus 728 468 933 d.kobus@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny.
5 Katarzyna Lulis-Rzeszut 505 144 441 k.lulis-rzeszut@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny oraz e-mail.
6 Bogumiła Majewska 502 996 544   Kontakt telefoniczny.
7 Witold Modzelewski 602 211 948   Kontakt telefoniczny.
8 Aneta Mrozek 501 862 665 a.mrozek@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny.
9 Wojciech Nowosiński 501 017 973 w.nowosinski@jablonna.pl  III poniedziałki miesiąca, w godz. 16-17-tej, UG Jabłonna.
10 Mirosław Urbański 507 140 925 m.urbanski@jablonna.pl  III poniedziałki miesiąca, w godz. 17-18-tej, UG Jabłonna.
Kontakt telefoniczny oraz e-mail.
11 Witold Urbański 604 068 460 urbanski.witold@gmail.com
w.urbanski@jablonna.pl 
Kontakt telefoniczny, FB.
12 Adam Piątkowski 506 154 354 a.piatkowski@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny.
13 Tomasz Rybałko 510 029 762 t.rybalko@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny.
14 Artur Szymkowski 786 819 106 a.szymkowski@jablonna.pl  Kontakt telefoniczny.
15 Tomasz Wodzyński 501 588 658   Kontakt telefoniczny.
Agnieszka Sobczak

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy Jabłonna
Data utworzenia:2020-02-15
Data publikacji:2020-02-15
Osoba sporządzająca dokument:Agnieszka Sobczak
Osoba wprowadzająca dokument:Agnieszka Sobczak
Liczba odwiedzin:330